Šaty pre psa možno kúpite svojej vnučke

Autor: Milan Suja | 28.11.2012 o 15:52 | (upravené 28.11.2012 o 16:07) Karma článku: 11,23 | Prečítané:  1032x

„Pozrite sa, čo som vnučke kúpila," povedala už vo dverách naša manažérka. Malé červeno-biele šatôčky si v tej chvíli rovno predstavila na svojej malej vnučke. So šťastným úsmevom v tvári ich ukázala všetkým a vyjadrenia kolegýň sa len tak sypali: „Krásne, utešené..." Riešili skutočne dôležité otázky - či jej šaty náhodou nebudú malé, čo jej k tomu ešte obliecť...

Kostým pre psa.Kostým pre psa.MILAN SUJA

Červeno-biele šaty išli z ruky do ruky, jedna hodnotila kvalitu druhá zasa zapínanie. Až ich do rúk chytil muž, náhodne sa zdržujúci v kancelárii. Zaujímalo ho, aká je to veľkosť. Štebotanie žien prerušil náhlym zistením: „Veď to sú predsa šaty pre psa." Povedal to tak presvedčivo, že nikto nepochyboval. Najmä nie potom, ako ukázal nápis na štítku. Dokonca bol pri ňom aj obrázok psa.

Šok v očiach manažérky by nezahrala ani filmová hviezda. Spojenie vnučka - oblečenie pre psa bolo tak nepredstaviteľné, že na chvíľku dokonca stratila reč.

„To nie je možné," krútila hlavou a po chvíli rozmýšľania dodala: „Predavačke som povedala, že mám ešte jednu vnučku - polročnú a tej by boli takéto šiatky zbytočné. A ona nepovedala nič, dokonca ani vo chvíli, keď som k tým šatám zháňala nejakú detskú čiapku. Buď to chcela za každú cenu predať alebo ani ona nevedela, že predávajú oblečenie pre psov rovno pri detských veciach," vysvetlila. Nechcela ani len pripustiť, že by vnučke tie šaty aspoň vyskúšala. Cítila sa oklamaná a právom, no zároveň bola spokojná, že sa na všetko prišlo tak rýchlo a nie doma, pri skúšaní na vnučke. Potom sa zamyslela: „Ja som na to prišla, no koľko slepých starých mám kúpi tieto šaty svojim vnučkám v dobrej viere, že ide o oblečenie pre deti. A pravdu sa dozvedia až na Štedrý deň."

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

SVET

Ukradnutú bránu z koncentračného tábora našli v Nórsku

Ukradli ju pred dvoma rokmi z Dachau.

NITRA

Na R1 budú nové odpočívadlá, plánujú ich navzájom prepojiť

Miesta budú určené aj pre kamióny zásobujúce Jaguar.


Už ste čítali?